Послуги адвоката у Львові, про які йдеться на сторінці Адвокатського Бюро “Кульчицький та Партнери” надаються Керуючим Бюро – Кульчицьким Олександром Сергійовичем, як особисто, так і з залученням партнерів – адвокатів та юристів (спеціалістів у різних галузях права). Перед початком співпраці клієнт може отримати юридичну консультацію в офісі адвокатського бюро, а також на веб-сторінці Адвокат Онлайн. Адвокати бюро надають послуги фізичним та юридичним особам після укладення відповідного договору про надання правової допомоги (надання юридичних послуг).

Адвокати ведуть справи та здійснюють правовий захист на території міста Львова та Львівської області. Однак, у разі необхідності є можливість надання юридичних послуг у інших регіонах України, в т.ч. і м. Києві та АР Крим. Якщо Ви знаходитесь поза межами України – не біда, адвокати допоможуть вирішити Ваші питання на території України. Для громадян, які перебувають за кордоном є відповідний розділ. Достатньо буде лише укласти угоду. Вартість юридичних послуг визначається з урахуванням обставин справи та кількості часу необхідного для її вирішення. Дізнатись вартість послуг адвоката у Львові.

Послуги адвоката у Львові

Послуги адвоката у Львові у справах пов’язаних з дорожньо-транспортними пригодами (ДТП).

послуги адвоката у львові по ДТПДорожньо-транспортна пригода, як правило, тягне за собою ряд неприємностей для її учасників. У залежності від наявності чи відсутнсті потерпілих у ДТП, складності травм, або смертельних наслідків коло проблем, які потрібно вирішити – збільшується. У такому випадку, просто необхідним є адвокат, який спеціалізується на ДТП. Адвокат по ДТП допоможе в ситуації, коли неочевидною є вина одного, або іншого учасника. Одночасно слід зазначити, що відсутність вини у ДТП, ще не гарантує Вам отримання повного відшкодування збитків, оскільки, для того щоб отримати страхове відшкодування від страхової компанії слід зібрати необхідні документи та вчинити ряд дій. Часто зустрічаються випадки, коли страхова компанія не платить, у такому випадку, обов’язково слід звернутись до адвоката по ДТП – Олександра Кульчицького, який допоможе отримати відшкодування завданих матеріальних та моральних збитків, як від винуватця ДТП так і від страхової компанії. Звернення до адвоката просто необхідне, коли відповідальність винуватця у ДТП не застрахована.

Звернутися до адвоката, за наданням юридичної допомоги, краще відразу після ДТП, оскільки його участь дозволить негайно вибудувати грамотну лінію захисту та зібрати документи необхідні для відшкодування збитків.

Адвокатське бюро “Кульчицький та Партнери” також надає юридичну допомогу по отриманню страхового відшкодування у разі ДТП за кордоном. Інформацію про допомогу адвоката по ДТП можна отримати у відповідному розділі.

Послуги адвоката у Львові у господарських справах.

Керуючий Бюро та партнери, мають практику ведення справ у господарських судах обласного та вищого рівня. Спеціалізуюсь на представленні інтересів у справах про стягнення заборгованості за договорами, стягнення коштів у порядку регресу, визнання господарських договорів недійсними, тощо.

Господарський процес має свої особливості та суттєво відрізняється від провадження справ у загальних судах. Детальніше про послуги адвоката у господарських справах, можна дізнатися перейшовши у відповідний розділ сайту.

Послуги адвоката у Львові у цивільних справах.

Адвокати бюро надають послуги у цивільних справах. Надання послуг у цивільних справах досить затребуваний вид послуг, оскільки цивільні правовідносини включають різноманітні аспекти життя людини. Як показує практика, звернення до адвоката, як і до лікаря при перших ознаках проблеми пришвидшує та спрощує процес її вирішення.

Допомогу, яку надає адвокат в цивільному процесі можна розділити на певні етапи, такі як досудове врегулювання, суд першої інстанції, апеляційний та касаційний суд.

Довіритель може брати участь у процесі разом з адвокатом, або з метою економії власного часу довірити представництво адвокату, який буде діяти по узгодженому із довірителем плану, представляючи його та захищати його інтереси. Загалом цивільний процес може відбуватись і без участі довірителя, лише за участю представника.

Більш докладно про ведення цивільних справ, можна дізнатися в цьому розділі.

Послуги адвоката у Львові у кримінальних справах.

послуги адвоката у львові у кримінальних справахЗахист прав та інтересів особи у кримінальному проважденні вимагає особливих знань та досвіду. Вміння обрати вірну правову позицію, а також стратегію ще на перших етапах кримінального провадження є запорукою успіху у кримінальній справі. Відомо, що зміна показів підозрюваного, потерпілого чи свідка у процесі розслідування справи не йде на користь. Керівник адвокатського бюро “Кульчицький та Партнери” – Олександр Кульчицький,  має досвід практичної роботи в органах прокуратури України, в тому числі, досвід у розслідуванні особливо важких злочинів, підримання державного обвинувачення, а також нагляд за слідчими органами. Вміння застосувати набутий досвід в адвокатській практиці є гарантією позитивного результату вирішення справи та максимального захисту прав.

Захист по кримінальних справах адвокат може здійснювати в період попереднього розслідування (захист підозрюваного, обвинуваченого, при затриманні, арешті у кримінальній справі), в суді першої, касаційної, наглядової інстанцій.

Захист адвоката в кримінальних справах надається не лише підозрюваним чи обвинуваченим, а також потерпілим та свідкам.

Затребуваними є послуги адвоката по захисту прав фізичних осіб у злочинах у сфері господарської діяльності, злочинах проти безпеки руху та експлуатації транспорту, злочинів у сфері обігу психотропних та наркотичних речовин, а також злочини проти власності. Більш докладно про захист адвоката у кримінальних справах, можна дізнатися у відповідному розділі.

Послуги адвоката у Львові у справах з житлових питань.

Житлові справи в практиці адвоката зустрічаються досить часто. Сюди можна віднести справи зі зняття з реєстрації, виселення, вселення, усунення перешшкод у користуванні майном, тощо. Специфіка таких питань у тому, що житлове законодавство і судова практика постійно змінюються. Для успішної роботи необхідно постійно відстежувати зміни.

Послуги адвоката у Львові у сімейних справах.

послуги адвоката у львові юридичним особамСімейний адвокат надає юридичні послуги з різної категорії сімейних справ. Напрацьована практика щодо захисту інтересів клієнтів при вирішенні сімейних справ дозволяє позитивно вирішувати найскладніші справи. До сімейних справ можна віднести справи про визначення місця проживання дітей, про поділ майна подружжя, спорів, пов’язаних з визнанням недійсним шлюбного договору та інших.

Більш докладно про послуги у сімейних справах, можна дізнатися перейшовши у відповідний розділ сайту.

Послуги адвоката у Львові у спадкових справах.

Допомога адвоката може знадобитись при оскарженні заповіту, спрорах щодо розподілу спадщини, визнання права власності на нерухоме майно, встановленні різних юридичних фактів, пов’язаних з успадкуванням та ін. Як показує практика, ведення спадкової справи в суді краще всього довірити вести адвокату.

Для отримання більш детальної інформації щодо представництва у спадкових справах відвідайте відповідний розділ сайту.

Послуги адвоката у Львові у справах щодо оскарження дій чи бездіяльності органів державної влади.

Така юридична допомога може знадобитися будь-якому громадянину або організації. Правова підтримка може полягати як у безпосередній участі адвоката в розгляді справи, так і в оскарженні постанов, рішень чи розпоряджень державних органів та складанні необхідних процесуальних документів. Детальніше про послуги адвоката у такій категорії справ дивіться у відповідному розділі.

Послуги адвоката у Львові юридичним особам

фото адвоката Кульчицького

Адвокат Олександр Кульчицький

Адвокатським Бюро “Кульчицький та Партнери” надаються послуги з питань підготовки установчих документів, створення, реєстрації, перереєстрації юридичних осіб, вибору системи оподаткування, отримання необхідних ліцензій, тощо. Податковий адвокат консультує з податкових питань, пов’язаних з поточною діяльністю юридичних осіб, оподаткуванням доходів фізичних осіб, а також представляє інтереси довірителів у податковій сфері в податкових і в судових органах.

Адвокати готові забезпечити правову підтримку діяльності будь-якої юридичної особи, яка може включати як ведення справ компанії в господарських судах та судах загальної юрисдикції, так і різну допомогу щодо захисту інтересів у відносинах з правоохоронними органами. Наші ресурси і можливості дозволяють здійснювати комплексну правову підтримку діяльності компанії.

Юридичне обслуговування компанії включає й юридичну допомогу з інших питань, детальніше можна дізнатись у відповідному розділі.

Якщо у Вас виникають питання з приводу надання юридичних послуг, зв’яжіться з нами, використовуючи розділ Контакти.