Адвокат по сімейним справам Львів

Адвокат по сімейним справам допоможе Вам, якщо Ви близькі до розлучення, або зіткнулися з проблемами щодо розділу майна з колишнім з подружжя, визначення місця проживання дітей, стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав та іншими сімейними негараздами. Компетентні послуги адвоката по сімейним справам у Львові Ви зможете отримати у Адвокатському Бюро “Кульчицький та Партнери”. Адвокат по сімейним справам посприяє захисту Ваших інтересів та вирішенню спору на Вашу користь.

Укладення шлюбного договору зараз вже не вважається проявом неповаги до іншого з подружжя. Більше того, саме таке офіційне, грамотне закріплення за особою майнових прав звільнить подружжя від можливих суперечок та судових розглядів у майбутньому. Шлюбні договори враховують максимальну кількість обставин. Відповідно до українського законодавства, зміна умов такого договору може відбуватися лише за згодою обох сторін.

адвокат по сімейним справамКонсультація адвоката по сімейним справам у Львові з питань, які Вас цікавлять, здатна запобігти виникненню колосальних проблем. Як правило, сімейні спори мають майновий характер. При купівлі нерухомого чи рухомого майна у шлюбі право власності найчастіше закріплюється за однією особою. У такому випадку, особа може розпорядитися майном за власним бажанням та передати його у володіння третім особам. Адвокат по сімейним справам у Львові гарантує, що Ваша справа буде розглянута з урахуванням навіть незначних нюансів, що допоможе домогтися бажаного результату.

Сімейні справи, пов’язані з правами дітей теж вимагають відповідального підходу, оскільки стосуються благополуччя і здоров’я дитини. Участь адвоката по сімейних справах у спорі між батьками щодо дитини допоможе зняти напругу та зберегти психіку батьків та дитини.

Консультація адвоката по сімейним справам допоможе Вам розібратися в ситуації з правової, юридичної сторони.

Адвокат по сімейним справам у Львові Вам може допомогти у наступних ситуаціях:

 1. Представництво інтересів в суді при вирішенні сімейних спорів;
 2. Розподіл спільного майна подружжя;
 3. Визнання спільним майна подружжя;
 4. Визнання майна особистою власністю чоловіка;
 5. Розірвання шлюбу (розлучення);
 6. Визнання шлюбу недійсним;
 7. Стягнення аліментів;
 8. Визначення місця проживання дитини;
 9. Укладення шлюбного договору;
 10. Усунення перешкод у спілкуванні з дитиною;
 11. Позбавлення батьківських прав;
 12. Отримання дозвіл на виїзд дитини за кордон за відсутності згоди другого з подружжя;
 13. Усиновлення та інші види сімейних спорів.

Всі питання вирішуються з урахуванням обставин конкретної справи.

Позитивний результат може бути досягнутий і без суду, в цьому допоможуть послуги адвоката по сімейним справам у Львові. Відгуки та ціни за відповідними послугами представлені на сайті.

About Олександр Кульчицький

Адвокат, керуючий Адвокатського бюро Кульчицький та Партнери (м. Львів)