Адвокат по трудових спорах допоможе у разі порушенням трудових прав з боку роботодавця, а також захистить роботодавця від недобросовіних працівників. Загалом питання трудового законодавства регулює Кодекс законів про працю України, разом з тим, є багато інструкцій та підзаконних нормативних актів, які регулюють трудові правовідносини.

Трудові спори можуть виникнути з найрізноманітніших питань, серед яких, спори щодо влаштування на роботу, отримання відпустки, оголошення догоани, незаконного звільнення, нарахування спеціального трудового стажу, тощо.

Практика показує, що знання своїх трудових прав допомагає громадянам вирішити багато проблем, але не завжди працівник може самостійно розібратися в трудовому законодавстві і прийняти правильне і виважене рішення.

Адвокат по трудових спорах у Львові

Своєчасне звернення до адвоката за правовою допомогою збереже вам не тільки час і гроші. У деяких випадках від правильного рішення залежить і можливість повноцінно працювати.

Адже нерідко громадянин незаконно звільняють з таким формулюванням, наявність якого в трудовій книжці не дозволяє влаштуватися на гідну роботу.

Адвокат по трудових спорахРоботодавцю також буває необхідна допомога адвоката по трудових спорах. Трудове законодавство більшою мірою захищає інтереси працівника ніж роботодавця. У зв’язку з цим, у добросовісного роботодавця може виникнути безліч проблем.

В основному, суперечки виникають через незнання трудового законодавства і сформованої судової практики в результаті якої, роботодавець неправильно оформляє документи або порушує права працівника.

Будь-яка помилка може дорого коштувати, тому що у випадку виникнення підозр про порушення трудових прав роботодавець може бути підданий перевірці з боку прокуратури та інших контролюючих органів.

About Олександр Кульчицький

Адвокат, керуючий Адвокатського бюро Кульчицький та Партнери (м. Львів)