Адвокат по цивільним справам у Львові

Адвокат по цивільним справам у Львові необхідний багатьом. Безліч складних життєвих питань потребують швидкого рішення. Це сімейні конфлікти, пов’язані з розлученням, сплатою аліментів або розподілом майна, також трудові питання, відновлення та незаконне звільнення, майнові та спадкові питання.

Консультація, послуги адвоката по цивільним справам сприяють правовому виходу із ситуації що склалась, а також, допомагають окреслити перспективи розвитку справи в майбутньому. Адвокат по цивільним справам проаналізує справу та виробить правову позицію на основі наданих Вашми документів та пояснень. Навіть якщо Ви впевнені у власній законній правоті, оцінка професіонала ніколи не буде зайвою, особливо на першій стадії виникнення конфлікту. Існує безліч юридичних нюансів, їх незнання може негативно позначитися на кінцевому результаті справи. Тому, слід використовувати допомогу адвоката у цивільних справах. Відгуки свідчать, що лише досвідченим адвокатам відомі всі неформальні і формальні нюанси, врахування яких необхідне для успіху справи. Особливо сьогодні, коли правовий конфлікт вимагає чіткої демонстрації знань, не намагайтеся вирішити ситуацію самостійно. Довірте свої проблеми тим, хто добре в цьому розбирається.

адвокат по цивільним справамАдвокат по цивільним справам у Львові повинен показати глибоке знання законодавства і професіоналізм. Тільки тоді клієнт зможе розраховувати на позитивний результат. При цьому, слід розділяти послуги юриста і адвоката. Адвокат – сертифікований знавець юриспруденції, який здатний розглядати будь-яку справу багатогранно.

Адвокатське бюро “Кульчицький та Партнери” своїми діями доводить, що не існує нерозв’язних проблем для грамотного юриста. Щоб зекономити дорогоцінний час клієнтів, адвокати можуть самостійно представляти інтереси в суді. Для цього не потрібна нотаріальна довіреність, достатньо угоди з адвокатом. Слід нагадати, що самостійне прийняття рішень з виконання процесуальних обов’язків може негативно позначитися на очікуваному результаті. Також це стосується можливих конфліктів. Використовуйте он-лайн або телефонну консультацію для роз’яснення правовідносин. Цей простий і легкий спосіб допоможе скласти загальну картину і визначити алгоритм дій.

Адвокат по цивільним справам у Львові

Будь-яку цивільну справу можна умовно розділити на стадії, кожна з яких має свої особливості. Завдання адвоката – максимально ефективно використовувати всі надані йому законом повноваження для доказу всіх обставин, що обґрунтовують позовні вимоги та заперечення на позов.

Адвокат по цивільним справам на досудових стадіях цивільного процесу
Адвокат по цивільним справам в суді першої інстанції
Адвокат по цивільним справам в суді апеляційної інстанції
Адвокат по цивільним справам в суді касаційної інстанції

Професійну і якісну допомогу у цивільних справах надає Адвокатське Бюро “Кульчицький та Партнери”. Ціни, вартість, терміни оплати обговорюються в персональному порядку з урахуванням нюансів справи. Співпраця з нами передбачає конфіденційність, правову чистоту і персональний підхід. Інтереси клієнта завжди є першочерговими у нашій діяльності, кожен клієнт отримує індивідуальний підхід до вирішення свого питання.

About Олександр Кульчицький

Адвокат, керуючий Адвокатського бюро Кульчицький та Партнери (м. Львів)