Адвокат по земельним питанням. Допомога адвоката із земельних питань. Більшість громадян нашої країни є власниками або користувачами земельних ділянок, а якщо і не є, то планують ними стати. Землю можна купити, орендувати, отримати в спадщину, придбати в порядку дарування або приватизації. Суб’єктами земельних відносин є громадяни, юридичні особи, органи місцевого самоврядування та органи державної влади. Об’єктами земельних відносин є землі в межах території України, земельні ділянки та права на них, у тому числі на земельні частки (паї). Земельні відносини регулюються Конституцією України, Земельним Кодексом України, а також прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами.
Володіння земельною ділянкою на праві власності, оренди чи довічного успадкованого володіння породжує не тільки права та обов’язки а й, деколи, проблеми. Досить поширеними є спори, між власниками суміжних земельних ділянок щодо межі та користування такиими ділянками. Часто громадянам безпідставно відмовляють у передачі землі у власність. Виникають проблеми з присвоєнням земельній ділянці кадастрового номеру також зустрічаються спори щодо порядку користування землею або виділом частки земельної ділянки в натурі.
У кожному разі, для вирішення наявних проблем або для запобігання можливим, доцільно звернутися за юридичною допомогою до професійного адвоката із земельних питань. Адвокат по земельним питанням не тільки проконсультує довірителя, а й кваліфіковано захисттить його права та законні інтереси при розгляді справи в суді. Слід враховувати, що земельно-правові відносини регулюються не тільки Земельним кодексом України, а й Цивільним кодексом України іншими законами та численними підзаконними актами.
Адвокат по земельним питанням дозволить ефективно і в максимально короткий термін вирішити наболіле земельне питання. Адвокат по земельним питанням може надати юридичну допомогу в судах першої, апеляційної та касаційної інстанцій.
Адвокат по земельним питанням надає наступні послуги:
- Юридичні консультації із земельних питань;
- Підготовка документів, позовних заяв, скарг;
- Ведення справ по земельних питаннях в суді;
- Спори про межі земельних ділянок;
- Питання зняття ділянки з державного кадастрового обліку та постановки на кадастровий облік;
- Виділ частки земельної ділянки в натурі;
- Визначення порядку користування землею;
- Сервітути;
- Оскарження відмови у наданні земельної ділянки;
- Зміна виду дозволеного використання земельної ділянки;
- Недійсність угод із землею;
- Справи, пов’язані з визнанням права власності на землю.
Добрий день. Є питання, чи можливо його вирішити… “Має право агроном на 100 га землі?”
Доброго дня, на жаль ми не даємо роз‘яснення законодавства в коментарях. Якщо Вас цікавить ретельне вивчення Вашого питання та надання грунтовного роз‘яснення – звертайтесь до нас через форму зворотнього зв‘язку, яка є на сайті.
Доброго дня прошу допомоги. Подала документи на приватизацію земельної ділянки до компанії яка цим займається 06.10.2016 року. Оплатила 7100 грн і по сьогоднішній день ніяких результатів що робити куда звертатись. Дякую
Доброго дня, зверніться будь ласка до нас в офіс на вулицю Валову, 16 у м. Львові з договором, який Ви укладали з цією компанією.
Доброго дня. В мене є технічний паспорт на домоволодіння (колгоспного двору з генеральним планом на земельну ділянку 0,68 га ) за 1986 рік виготовлення на мою маму. В 1989 році оформлене право власності на мене. В 2011 році приватизувала частину земельної ділянки (0,1 га під будівництво 0,33 га під ОСГ) ще на 0,1 га побудувався брат і приватизував на себе. Частиною, що залишилась я користувалась і продовжую користуватись, на ділянці розташована криниця, яка зареєстрована в реєстрі майнових прав разом з будинком. В 2018 році звернулась до міськради з клопотанням на встановлення відновлення меж земельної ділянки для приватизації під ОСГ за пунктом 7 Стаття 5.закону «Про особисте селянське господарство» і отримала відмову.
ВИРІШИЛА:
1. Відмовити в клопотанні *********** ***** *****, РНОК ПП хххххххх, яка проживає по хххххххх в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що передається в приватну власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,15 га за адресою: вул. ********, м. ********, так як гр. ********. використала своє право на безоплатну приватизацію по даному виду використання (рішення 5 сесії від 29.03.2011 року № 99 «Про затвердження технічної документації із землеустрою»).
Право на збільшення земельної ділянки в межах норм, установлених статтею 121 ЗК України для ведення особистого селянського господарства мають ті громадяни, які реалізували своє право на безоплатну приватизацію земельної ділянки для ведення особистого підсобного господарства в розмірі не більше 0,6 га відповідно до приписів Земельного кодексу України від 18 грудня 1990 року.(Правовий висновок Верховного Суду України від 01.07.2015 року)
1.1 Землі для ведення особистого селянського господарства передаються у власність із земель сільськогосподарського призначення відповідно до ст. 22 п. 3 а) Земельного Кодексу України, а саме зазначено:
землі сільськогосподарського призначення передаються у власність та надаються у користування:
а) громадянам – для ведення особистого селянського господарства, садівництва, городництва, сінокосіння та випасання худоби, ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства;
Дана земельна ділянка відноситься до категорії земель житлової та громадської забудови відповідно до наявних картографічних матеріалів.
1 Чи є генеральний план з технічного паспорту на домоволодіння(за 1986 рік виготовлення) документом, що підтверджує законність права на користування земельною ділянкою?
2 Чи правомірна відмова в приватизації земельної ділянки?
Дякую за відповідь.