Адвокат у господарських справах у Львові

Для захисту своїх прав, юридичним особам та приватним підприємцям нерідко доводиться звертатися до адвоката у господарських справах у Львові та до господарського суду. Ведення справи у господарському суді вимагає професійного підходу, досвіду та правових знань. Позивачу або відповідачу необхідно не тільки юридично грамотно скласти позовну заяву або відзив на позов, але і кваліфіковано відстояти правову позицію при розгляді справи в господарському суді.
Результат господарського спору залежить не тільки від обґрунтованості та законності правової позиції позивача або відповідача у справі.
Як показує практика, успіх багато в чому залежить від досвіду, професіоналізму та кваліфікації адвоката або юриста, які ведуть вашу справу у господарському суді. Довірити ведення своєї справи в суді необхідно професійному адвокату (юристу) у господарських справах або юристу, які спеціалізуються на господарському процесі.
Професійний адвокат у господарських справах у Львові здатний кваліфіковано захистити права свого довірителя в господарських судах всіх рівнів, включаючи Вищий господарський суд України. За свою десятирічну юридичну практику я провів понад сотню господарських справ, більшість з яких закінчилися успішно.

адвокат у господарських справахадвокат у господарських справах у Львові

Моя професійна команда складається з юристів та адвокатів, які мають значний досвід із захисту прав довірителів в господарських судах.
При необхідності, я залучаю для участі у справі експертів та фахівців, забезпечую явку свідків та подання необхідних доказів.
Мою команду відрізняє комплексний підхід до ведення справи в господарському суді, починаючи від написання позовної заяви і закінчуючи виконавчим провадженням. Наш досвід включає в себе ведення справ в господарських судах всіх рівнів, включаючи Вищий господарський суд України. Ми успішно ведемо справи в Господарському суді Львівської області та у Львівському апеляційному господарському суді. Здобутий досвід і професійні знання дозволяють мені оцінити правову ситуацію у справі і прийняти правильне рішення в інтересах довірителя. Звернувшись до нас за консультацією, Ви можете безкоштовно отримати юридичну оцінку можливих перспектив конкретного господарського спору.

Які справи підвідомчі господарському суду?
У вирішенні питання про те, чи є правовідносини господарськими, а спір – господарським, слід виходити з визначень, наведених у статті 3 Господарського кодексу України, а також у постанові пленуму Вищого спеціалізованого господарського суду України від 24.10.2011р. за №10 “Про деякі питання підвідомчості і підсудності справ господарським судам
Якщо виникають труднощі з визначенням підвідомчості конкретної справи, то доцільно вивчити практику господарських судів зі схожих питань.

About Олександр Кульчицький

Адвокат, керуючий Адвокатського бюро Кульчицький та Партнери (м. Львів)