Адвокат у господарських справах у ВС України

Адвокат у господарських справах у Верховному Суді України зможе допомогти, лише у виключних випадках. Заява про перегляд судових рішень господарських судів може бути подана виключно з підстав передбачених ст. 111-16 ГПК України.
Підставами для подання скарги у ВС України у господарській справі є:

 1. неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права, що спричинило до ухвалення різних за змістом судових рішень у подібних правовідносинах;
 2. неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм процесуального права – при оскарженні судового рішення, яке перешкоджає подальшому провадженню у справі або яке прийнято з порушенням правил підвідомчості або підсудності справ;
 3. невідповідності судового рішення суду касаційної інстанції викладеному в постанові Верховного Суду України висновку щодо застосування у подібних правовідносинах норм матеріального права;
 4. встановлення міжнародною судовою установою, юрисдикція якої визнана Україною, порушення Україною міжнародних зобов’язань при вирішенні даної справи судом.

Таким чином, у порядку нагляду переглядається небагато господарських справ.

адвокат у господарських справах у ВС УкраїниАдвокат у господарських справах, за погодженням з довірителем, може підготувати і подати касаційну скаргу у строк передбачений ст. 111-17 ГПК України. Одночасно з поданням скарги, адвокат у господарських справах може подати клопотання про зупинення виконання рішення господарського суду.

Щоб рішення господарських судів нижчих ланок були скасовані, адвокату треба довести, що допущено неоднакове застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права, що спричинило до ухвалення різних за змістом судових рішень у подібних правовідносинах.

Після вивчення і аналізу судових рішень судів першої, апеляційної та касаційних інстанцій, я можу підготувати мотивовану скаргу з передбачених законом підстав та провести справу у Верховному Суді України.

Адвокат у господарських справах у ВС України, надає наступні послуги:

 • Отримання адвокатом судових рішень, які підлягають оскарженню;
 • Ретельне вивчення судових рішень господарського суду першої, апеляційної та касаційної інстанцій;
 • Вивчення адвокатом у господарських справах матеріалів справи;
 • Підготовка та подання скарги;
 • Підготовка та подання клопотання про зупинення виконання оскаржуваних судових рішень;
 • При необхідності, підготовку адвокатом доповнень до скарги;
 • Підготовку адвокатом з господарських справ виступу у Верховному Суді України.

Надійний адвокат у господарських справах  у Львові

About Олександр Кульчицький

Адвокат, керуючий Адвокатського бюро Кульчицький та Партнери (м. Львів)