Адвокат у кримінальній справі. Адвокат по криміналу.

Адвокат у кримінальній справі здійснює професійний і кваліфікований захист довірителя при проведенні дізнання, попереднього слідства і судового розгляду кримінальної справи.

Моя практика налічує немало складних кримінальних процесів.  Переважна більшість з них, завершилися благополучно для моїх довірителів.  Ви можете зателефонувати мені або зустрітися зі мною для того, щоб оцінити правові перспективи конкретної кримінальної справи і вартість моїх послуг.  Як правило, я та мої колеги здійснюємо адвокатську діяльність у місті Львові та Львівській області.

Тим не менш, якщо Ваша кримінальна справу буде представляти для нас інтерес, ми готові розглянути можливість здійснити  Ваш захист на території інших областей України.

Чим допоможе адвокат у кримінальній справі?

Не секрет, що здійснювати захист можна самостійно, не укладаючи угоду з адвокатом.

У деяких випадках, особливо коли кримінальна справа не особливо складна, необхідність кваліфікованої юридичної допомоги довірителем не відчувається, громадяни намагаються самостійно захищати себе. Однак, дуже часто буває, що після такого “самостійного захисту” навіть адвокатові не вдається виправити допущені помилки.Зрештою, рішення за Вами. При некваліфікованому захисті, кримінальне переслідування може закінчитися реальним терміном ув’язнення.

Наведу лише деякі доводи, які допоможуть зрозуміти необхідність професійного захисту у кримінальному процесі.

  • Адвокат у кримінальній справі, на відміну від юриста, наділений законом повноваженнями, які дозволяють кваліфіковано здійснювати захист у кримінальній справі. Важливе значення має досвід і професійна практика захисту довірителя;
  • Захисник може правильно оцінити ситуацію, що склалася і прийняти виважені рішення;
  • Участь адвоката у кримінальному процесі є гарантією того, що ні обвинувачуваний ні підозрюваний не будуть піддані психологічному або фізичному насильству, погрозам або обману. Слідчий, дізнавач будуть змушені дотримуватися прав обвинуваченого, підозрюваного і діяти в рамках закону;
  • Захисник може оскаржити рішення чи дію органів попереднього розслідування, якщо вони порушують права обвинуваченого або підозрюваного;
  • Адвокат може юридично грамотно і обгрунтовано скласти необхідні правові документи (скарги, клопотання, запити та ін.).

адвокат у кримінальній справіРобота по кожній кримінальній справі залежить від безлічі різних обставин і завжди індивідуальна для адвоката. Здійснюючи захист, адвокату нерідко доводиться приймати непрості рішення, постійно вивчати судову практику, знати всі тонкощі кримінального процесу.  Будь-яку кримінальну справу можна розділити на стадії, кожна з яких має свої особливості і регулюється відповідними статтями Кримінально-процесуального кодексу України. Захисник має право вступити в процес і здійснювати захист на будь-якому етапі. Адвокат у кримінальній справі може дати виважений і гідний опір зазіханням на свободу, права і законні інтереси свого підзахисного, домогтися того, щоб співробітники правоохоронних органів діяли згідно із законом.  Одне з головних завдань адвоката – захист довірителя від незаконного та необгрунтованого переслідування, засудження, обмеження прав і свобод. Для ефективного та кваліфікованого захисту, він має широкі можливості і правові засоби.

Захист у кримінальній справі має право здійснювати тільки адвокат. Вступити в процес захисник може з того моменту, коли його довіритель отримав процесуальний статус – підозрюваного, обвинуваченого чи підсудного.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте кваліфіковану юридичну допомогу адвоката у кримінальних справах у Львові.

About Олександр Кульчицький

Адвокат, керуючий Адвокатського бюро Кульчицький та Партнери (м. Львів)