Адвокатська Кузня – об’єднання адвокатів Львівщини, метою яких є задоволення потреб громадян у якісних правових послугах. Адвокатська Кузня надає правовий захист громадян в кримінальних, адміністративних справах, дозволяє максимально спростити процес пошуку адвоката, який є спеціалістом у тій чи іншій галузі права. Правники Адвокатської Кузні вирішують правові питання будь-якої складності. Адвокати у Львові надають правову допомогу у кримінальних, цивільних, адміністративних справах та у господарських спорах між юридичними особами.

Адвокатська Кузня надає послуги не лише фізичним, але й юридичним особам.

Для юридичних осіб Адвокатська Кузня пропонує повний супровід бізнесу, який включає підготовку установчих документів, договорів, оптимізацію процесів оподаткування, вирішення корпоративних спорів і не тільки.

Адвокатська Кузня для фізичних осіб пропонує повний спектр юридичних послуг у всіх галузях права. Наші адвокати нададуть Вам послуги Захисника у кримінальному процесі, а також допоможуть встановити справедливість у цивільній чи адміністративній справі.

Адвокати у Львові, які є учасниками проекту Адвокатська Кузня – це принципові, наполегливі та досвідчені адвокати Львова, які пройшли ретельний відбір та зарекомендували себе з найкращої сторони.

адвокати у львові

адвокати у Львові

Практикуючих адвокатів у Львові, станом на даний час, налічується близько 1000 осіб, що є досить високим показником виходячи із кількості населення, цей показник є вищим ніж в середньому по Україні. Це, насамперед, пов’язано з тим, що у Львові є біля 5 вищих навчальних закладів, які готують юристів.  Один лише Львівський Національний Університет імені Івана Франка щороку випускає до 500 фахівців у галузі права. Враховуючи наведене, знайти адвоката у Львові – не проблема, однак, хороший адвокат у Львові – на вагу золота.

Всі адвокати у Львові є членами Ради адвокатів Львівської області та входять до Національної асоціації Адвокатів України.