адвокати львівАдвокати Львова в організації Адвокатська Кузня – це об’єднання адвокатів Львівщини, метою якого є захист та відновлення порушених прав громадян та юридичних осіб, шляхом надання правової допомоги. Крім того, Адвокатська Кузня бачить своїм завданням сприяння покращенню якості адвокатського самоврядування на території Львівщини, шляхом постійного моніторингу та об’єктивного висвітлення процесів функціонування Ради адвокатів регіону.


адвокати львова

Адвокати Львова пропонують юридичні послуги для громадян, які полягають у надання юридичної консультації, підготовці письмових звернень у контролюючі та державні органи, підготовці позовних заяв до суду, представництві інтересів у судах та надання юридичної допомоги на стадії виконання рішення суду. Ви можете звернутись за правовою допомогою на будь-якій стадії Вашої справи, адвокати Львова готові прийти Вам на допомогу у Будь-який момент. У разі необхідності, адвокат може вести Вашу справу від стадії написання першого звернення до повного виконання рішення суду та поновлення порушеного права, або за Вашим бажанням надавати юридичну допомогу на одній із стадій процесу.


Для вирішення Вашої проблеми Адвокатська Кузня залучає профільних фахівців та вивчає судову практику. З врахуванням обставин справи ми зможемо вже на першій консультації повідомити Вам про юридичні особливості та перспективи Вашої справи. Як показує практика, юридична консультація у Львові, перед зверненням до суду, допоможе Вам уникнути багатьох помилок та заощадити Ваш час, нерви та кошти.


Адвокати у Львові захистять та відновлять Ваші права у кримінальних справах. Адвокат у кримінальній справі потрібен не лише підозрюваному, обвинуваченому чи підсудному. Адвокат у кримінальній справі потрібен також і потерпілому, для того, щоб допомогти правоохоронним органам вірно кваліфікувати вчинене діяння та забезпечити відшкодування заподіяної шкоди. Адвокат для свідка не дозволить слідчим органам схилити свідка щодо дачі необхідних їм свідчень.

Адвокат у сімейних справах допоможе Вам швидко розірвати шлюб, стягнути аліменти на утримання дитини, визначити місце проживання та порядок побачень з дитиною. Адвокати у Львові займаються також вирішенням житлових спорів щодо вселення чи виселення з квартири, усунення перешкод у користуванні житлом, приватизації та оренди житла, тощо.

Адвокат по ДТП у Львові допоможе правильно скласти первинні документи на місці події, визначити наявність чи відсутність вини водія, а також за допомогою експерта правильно розрахувати розмір завданої матеріальної шкоди. Адвокат по ДТП у Львові допоможе водіям отримати страхове відшкодування в повному обсязі, а також відшкодувати завдану матеріальну та моральну шкоду.

Адвокат Львів