Розшук осіб та встановлення родинних зв’язків в Україні

Розшук осіб та встановлення родинних зв’язків може бути необхідним з метою швидкого, якісного та повного врегулювання будь-яких існуючих спорів, конфліктів, встановлення юридичних фактів, встановлення родинних зв’язків, а також в інших випадках.

Пошук людей потребує значних зусиль та часу, і якщо Ви цим ніколи не займались, то для економії часу, зусиль та коштів на їх вирішення, зменшення ризиків виникнення проблем шляхом нівелювання їх причин та умов зараз, Адвокатське бюро «Кульчицький та Партнери» пропонує Вам юридичну допомогу в напрямку розшуку осіб та встановленні родинних звя’зків.

Розшук осіб та встановлення родинних зв’язків проводиться:

  1. Розшук осіб по будь-яких наявних даних, в тому числі, але не виключно:
  • розшук осіб за прізвищем, ім’ям, по батькові;
  • розшук осіб за місцем проживання або реєстрації;
  • розшук осіб з прив’язкою до певної події, наприклад, розшук постраждалих осіб внаслідок тої чи іншої аварії, дорожньо-транспортної пригоди, пожежі, стихійного лиха тощо, розшук можливих свідків та очевидців певної події;
  • встановлення та розшук власників нерухомого майна, транспортних засобів;
  • встановлення та розшук засновників та посадових осіб юридичних осіб.
  1. Встановлення родинних зв’язків особи, дослідження родинного дерева, встановлення факту наявності чи відсутності родинних зв’язків між конкретними особами, з метою отримання спадщини, репатріаційної візи та ін. Встановлення родинних зв’язків за рішенням суду.
  1. Отримання доказів для встановлення певних юридичних фактів, отримання доказів по цивільних та кримінальних справах. Проведення паралельного розслідування.
  1. Отримання інформації про хід розгляду того чи іншого звернення в будь-яких державних органах, в тому числі правоохоронних, а також органах місцевого самоврядування, аналіз і прогнозування перспектив та результату, консультація щодо доцільності вчиняти ті чи інші процесуальні дії у відповідних ситуаціях, врегулювання проблемних випадків з державними органами з метою отримання бажаного результату.

встановлення родинних звя'зківПошук вищевказаної інформації може здійснюватись у всіх існуючих електронних реєстрах та базах даних, а також в державних архівних установах, архівах підприємств, установ, організацій, навчальних закладів церковних та інших архівах.

Вартість пересічного запиту щодо однієї особи залежить від часу необхідного на його виконання. Чим складніший запит – тим більше часу піде на пошуки. Тобто, чим краще Ви обізнані щодо свого родича чи іншої особи, яку потрібно розшукати, чим точніше відомі Вам дати та обставини події – тим менше часу піде на збір інформації, відповідно й вартість буде менша. Важливу роль відіграють і такі деталі, як, наприклад, населений пункт, в якому потрібно провести пошуки. Щодо тривалості пошуків, то він складає орієнтовно від двох тижнів до трьох місяців. У середньому пересічний запит виконується приблизно місяць.

За детальнішою інформацією щодо отримання інформації прохання звертатись за телефонами вказаними в розділі контакти.

About Олександр Кульчицький

Адвокат, керуючий Адвокатського бюро Кульчицький та Партнери (м. Львів)