SliderSliderSliderSlider Slider

1
 
 
 
 
 
 
 

Комплексне обслуговування підійде як малим підприємцям, так і середньому бізнесу. Юридичний-бухгалтерський супровід бізнесу

від 699 грн./міс
Ведення бухгалтерського обліку
Подача бухгалтерської звітності
Діловодство та кадри
Юридичне консультування щодо бізнес-процесів
Представництво перед контролюючими, правоохороними органами та в суді
Внесення змін в установчі документи підприємства
Розробка та аналіз господарських договорів

Question: Мій чоловік загинув у ДТП, однак, отримати інформацію про стан слідства я не можу. Як мені діяти?

Досить поширеною є практика "ігнорування" слідчими правами потерпілих осіб, родичі яких загинули у ДТП. Якщо слідчий, котрий розслідує справу порушує Ваші права, то у такому випадку Вам необіхдно:

  • звернутись із письмовою заявою (клопотанням) про визнання Вас потерпілою особою у справі та про допит у якості потерпілого;
  • подати письмове клопотання про ознайомлення з матеріалами кримінального провадження;
  • після ознайомлення з матеріалами кримінального провадження - подати клопотання, необхідні для швидкого та об'єктивного завершення розслідування.

Question: Що робити водію у разі ДТП без потерпілих?

Якщо під час ДТП пошкоджено лише транспорті засоби і водії спільно визначили, хто з них винен у дорожньо-транспортній пригоді, то у такому випадку, водії можуть не повідомляти про ДТП у Національну поліцію, а мають право повідомити про ДТП лише страхові компанії та скласти "Європротокол".

close

Важливо! Розмір матеріальної шкоди, який покривається внаслідок застосування процедури Європротокол, є менший ніж за звичайною процедурою - у 2 рази.

Question: ДТП з потерпілими. Які першочергові дії водія?

Першочергові дії водія після ДТП:

Увімкніть «аварійку» і поставте попереджувальний знак. Відстань до нього має бути двадцять метрів в населеному пункті або сорок за його межами.

Викликати швидку, або відправити потерпілих в лікарню на таксі. Коли це неможливо, потрібно доставити їх туди на власному транспорті, а потім повернутися на місце пригоди.

Також потрібно зафіксувати положення автомобіля. Можна, наприклад, сфотографувати його, або позначити місце крейдою, фарбою, чи іншими підручними матеріалами.

Записати паспортні і контактні дані усіх свідків аварії. Їх покази будуть важливими під час розслідування або суду після ДТП.

Після цього потрібно викликати представників дорожньої поліції. 

  • Центр компетенції
  • VOTUM SA (PL)
  • Kancelaria Adwokatow
  • EVERLEGAL
photo

Адвокат Ружицький Назар

Position: Партнер
Read more
Замовити дзвінок
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×