SliderSliderSliderSlider Slider

1
 
 
 
 
 
 
 

Комплексне обслуговування підійде як малим підприємцям, так і середньому бізнесу. Юридичний-бухгалтерський супровід бізнесу

від 699 грн./міс
Ведення бухгалтерського обліку
Подача бухгалтерської звітності
Діловодство та кадри
Юридичне консультування щодо бізнес-процесів
Представництво перед контролюючими, правоохороними органами та в суді
Внесення змін в установчі документи підприємства
Розробка та аналіз господарських договорів

Question: Мій чоловік загинув у ДТП, однак, отримати інформацію про стан слідства я не можу. Як мені діяти?

Досить поширеною є практика "ігнорування" слідчими правами потерпілих осіб, родичі яких загинули у ДТП. Якщо слідчий, котрий розслідує справу порушує Ваші права, то у такому випадку Вам необіхдно:

  • звернутись із письмовою заявою (клопотанням) про визнання Вас потерпілою особою у справі та про допит у якості потерпілого;
  • подати письмове клопотання про ознайомлення з матеріалами кримінального провадження;
  • після ознайомлення з матеріалами кримінального провадження - подати клопотання, необхідні для швидкого та об'єктивного завершення розслідування.

Question: Що робити водію у разі ДТП без потерпілих?

Якщо під час ДТП пошкоджено лише транспорті засоби і водії спільно визначили, хто з них винен у дорожньо-транспортній пригоді, то у такому випадку, водії можуть не повідомляти про ДТП у Національну поліцію, а мають право повідомити про ДТП лише страхові компанії та скласти "Європротокол".

close

Важливо! Розмір матеріальної шкоди, який покривається внаслідок застосування процедури Європротокол, є менший ніж за звичайною процедурою - у 2 рази.

Question: ДТП з потерпілими. Які першочергові дії водія?

Першочергові дії водія після ДТП:

Увімкніть «аварійку» і поставте попереджувальний знак. Відстань до нього має бути двадцять метрів в населеному пункті або сорок за його межами.

Викликати швидку, або відправити потерпілих в лікарню на таксі. Коли це неможливо, потрібно доставити їх туди на власному транспорті, а потім повернутися на місце пригоди.

Також потрібно зафіксувати положення автомобіля. Можна, наприклад, сфотографувати його, або позначити місце крейдою, фарбою, чи іншими підручними матеріалами.

Записати паспортні і контактні дані усіх свідків аварії. Їх покази будуть важливими під час розслідування або суду після ДТП.

Після цього потрібно викликати представників дорожньої поліції. 

  • Центр компетенції
  • VOTUM SA (PL)
  • Kancelaria Adwokatow
  • EVERLEGAL
photo

Адвокат Ружицький Назар

Position: Керуючий партнер
Спеціалізація - кримінальні справи. Дата видачі свідоцтва адвоката: 03.05.2012. Адвокат Ружицький Назар Антонович спеціалізується на захисті підозрюваних та обвинувачених у вчиненні злочинів передбачених ст.ст. 355 та356 КК України. Праця в органах прокуратури Львівської області протягом 7 років дає можливість бачити ситуацію з різних сторін, розуміти тактику та стратегію слідчих органів, роботу суду. Серед основних досягненнь це виправдальний вирок у справі по обвинуваченню за ст. 355 України посадової особи високого рангу. У справах, де вина особи очевидна, робота адвоката у кримінальних справах полягає в тому, щоб не дати можливості "правоохоронним" органам порушувати права довіреної особи. Вибір правильної стратегії захисту є запорукою успіху навіть у насйскладніших псравах. Оцінка та збір доказів адвокатом у кримінальних справах теж потребує неабиякої кваліфікації та досвіду. Слідчі правохоронних органів діють, як правило, досить шаблонно. Адвокат у кримінальних справах знає, яким чином забезпечити повноту та об'єктивність досудового розслідування та судового розгляду. Важко переоцінити важливість повного збору та оцінки доказів адвокатом. На сьогоднішній день, адвокат має всі правові важелі для того, аби будь-яке, клопотання у кримінальному провадженні, яке подається ним, як захисником, було задоволене. Важливо, щоб таке клопотання було обгрунтоване та оформлене належним чином. Навіть, якщо слідчий відмовляє у задоволенні такого клопотання, то шляхом оскарження його відмови до суду - адвокат у кримінальній справі може зобов'язати слідчого задовольнити таке клопотання та провести ті чи інши слідчі дії, допитати свідків, зібрати докази, тощо. Важливою є роль адвоката у кримінальних справах і в суді.
Read more
Замовити дзвінок
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×