Ведення справи у господарському суді першої інстанції

Адвокат у господарському суді першої інстанції розпочинає свою роботу з детального вивчення обставин та матеріалів справи. Після аналізу документів і конкретної правової ситуації, адвокат у господарських справах може обговорити з клієнтом перспективи розвитку господарського спору і виробити правову позицію. Важливо визначитися, які обставини необхідно буде довести та які докази можна і потрібно для цього надати в господарському процесі. Які з доказів можна надати самостійно, а які витребувати за допомогою господарського суду. Слід також визначитись чи потрібно дотримувати досудовий порядок врегулювання спору і т.д.

У господарському процесі необхідно ретельно слідкувати та дотримуватись процесуальних строків.

Стратегія ведення адвокатом господарського процесу у суді першої інстанції залежить і від того результату, який довіритель хоче для себе отримати. Наприклад, у якнайкоротший термін розглянути господарський спір, або ж навпаки, максимально за часом затягнути господарський процес і так далі.

У будь-якому випадку, беручи участь в господарському процесі, адвокат у господарському суді зобов’язаний вести справи і подавати докази тільки в інтересах довірителя. Займати активну позицію по спростуванню доказів іншої сторони і т.д.

Адвокат у господарському суді першої інстанції зазвичай здійснює:

Адвокат у господарському судіРобочу зустріч адвоката з довірителем з метою отримання необхідних документів та визначення фактичних обставин справи;
Якщо справа вже знаходиться в господарському суді, то необхідне вивчення адвокатом матеріалів справи;
Вивчення та аналіз закону, що підлягає застосуванню в арбітражній справі;
Вивчення судової практики у аналогічних господарських спорах;
Визначення необхідних для господарського суду доказів;
Витребування та отримання доказів;
Підготовку та подачу необхідних клопотань, наприклад, про призначення експертизи, витребування доказів, допит свідків тощо;
При необхідності, підготовку адвокатом клопотань про витребування доказів;
Підготовку відзиву на позовну заяву, заперечень з різних питань;
При необхідності, підготовку зустрічного позову;
Аналіз отриманих у господарській справі доказів;
Підготовку виступу адвоката у господарських справах в судовому процесі.

Вам потрібен адвокат у господарських справах у Львові? Тоді звертайтесь до нас, ми надаємо юридичні послуги з представництва інтересів довірителів у господарському суді Львівської області та у Львівському апеляційному господарському суді.

About Олександр Кульчицький

Адвокат, керуючий Адвокатського бюро Кульчицький та Партнери (м. Львів)