Визнання заповіту недійсним

Визнання заповіту недійсним здійснюється, як правило, родичами – спадкоємцями померлого, які раптом дізнаються про те, що спадкодавець склав заповіт на користь третіх осіб. Якщо не визнати такий заповіт у судовому порядку недійсним, то, як правило, все спадкове майно буде безповоротно втрачено. Складений спадкодавцем заповіт, як і будь-яка угода, може бути визнана судом недійсною. Надати допомогу з такого питання може адвокат у спадкових справах Олександр Кульчицький. Головним законодавчим актом з питань визнання заповіту недійсним є Цивільний кодекс України.

Визнання заповіту недійсним. Правова допомога адвоката по спадкових справах

Нерідко виникає ситуація, коли спадкоємці за законом раптом дізнаються про те, що спадкодавець склав заповіт на користь третіх осіб.

Визнання заповіту недійснимДля визнання заповіту недійсним необхідні законні підстави, іноді потрібно призначити і провести судову експертизу. Часто заповіт складають під впливом обману, коли під виглядом якого-небудь документа, спадкодавцеві дають підписати заповіт. Спадкодавець може зловживати спиртними напоями та підписати заповіт будучи в стані алкогольного сп’яніння. Нерідко, заповіт складається спадкодавцем в такому стані, коли він не може розуміти значення своїх дій або не може керувати своїми діями. Часто підписи спадкодавця підробляють і навіть експертиза не може відповісти на питання ким поставлений підпис.

Можливі й зворотні випадки, коли достовірно відомо про те, що підписував заповіт саме спадкодавець, але експерт дає висновок, що підпис підроблений. Зрозуміло, що для виграшу судового процесу необхідно грамотно його провести, представити докази, підготувати свідків, поставити питання експерту. Ведення справи в суді вимагає знань і досвіду. Для ведення таких складних справ необхідно залучати адвоката по спадкових справах, який може кваліфіковано представляти ваші інтереси в суді.

Адвокат зі спадкових справ може надати так послуги:

  • Юридичні консультації та оцінка правових перспектив справи;
  • Підготовка, написання і пред’явлення до суду позовної заяви або відповіді на позовну заяви з питання визнання заповіту недійсним;
  • Підготовка та подання до суду необхідних доказів, підготовка питань для експертизи, підготовка свідків, зауважень на протоколи судових засідань і т.д.
  • Кваліфіковане ведення справи в суді до прийняття судом рішення по суті справи;
  • Оскарження рішень у справі, підготовка апеляційних та касаційних скарг чи заперечень на скарги, ведення справи в суді апеляційної та касаційної інстанції.

Ціни на юридичні послуги у Львові.

About Олександр Кульчицький

Адвокат, керуючий Адвокатського бюро Кульчицький та Партнери (м. Львів)