Юридична допомога при ДТП необхідна, коли є пошкодження транспортних засобів, або заподіяні тілесні ушкодження учасникам ДТП. Слід пам’ятати, що встановлення наявності або відсутності вини конкретного водія здійснюється лише за рішенням суду. Для встановлення вини у ДТП важливе значення мають покази та докази зібрані відразу після дорожньо-транспортної пригоди на місці події. У таких аипадках варто звернутися до адвоката, за наданням юридичної допомоги. Участь адвоката по ДТП дозволить негайно вибудувати грамотну лінію поведінки.

Нерідко, громадяни стають жертвами різних шахраїв, які пропонують за значну винагороду вирішити проблему. Своєчасне звернення до адвоката або юриста дозволить зберегти Ваші кошти та нерви.

Юридична допомога при ДТП

Юридична допомога при дтп може знадобитися при розгляді дорожньо – транспортної пригоди в рамках адміністративної справи, так як встановлення провини конкретного учасника дорожнього руху тягне стягнення можливого збитку в порядку цивільного судочинства. Тут вам допоможе адвокат у справах по ДТП.

Крім того, у разі заподіяння шкоди здоров’ю і залежно від ступеня тяжкості шкоди, винна особа може бути притягнута до кримінальної відповідальності.

Варто запам’ятати, що якщо Ви водій і заподіяли шкоду здоров’ю – Ви зобов’язані вжити заходів для надання першої медичної допомоги потерпілому, викликати карету швидкої медичної допомоги, а якщо це неможливо, звернутися за допомогою до присутніх і відправити потерпілого у лікувальний заклад; у випадку неможливості виконати ці дії, варто відвезти потерпілого до найближчого лікувального закладу власним транспортним засобом.

Юридична допомога при дтпАдвокат здатний надати юридичну допомогу при проведенні досудового розслідування, якщо в результаті ДТП було порушено кримінальну справу. Захист у таких справах вимагає спеціальних технічних знань, так як, в основному, винність учасника можливо встановити шляхом судової експертизи.

Допомога адвоката може знадобитися і при розгляді в суді позовної заяви про стягнення шкоди заподіяної в результаті ДТП. Адже нерідко, при розгляді такої категорії справ, потрібно юридично грамотно обгрунтувати правову позицію в обґрунтування позову або заперечень на позов.

Якщо Ви потрапили у ДТП за кордоном не з Вашої вини, то у такому випадку Ви теж матимете право на отримання відшкодування.

About Олександр Кульчицький

Адвокат, керуючий Адвокатського бюро Кульчицький та Партнери (м. Львів)