Захист обвинуваченого в кримінальній справі

Захист обвинуваченого в кримінальній справі – допомога адвоката у Львові.

Обвинуваченим є особа, обвинувальний акт щодо якої переданий до суду. Обвинувальний акт складається слідчим, після чого затверджується прокурором. Обвинувальний акт може бути складений прокурором, зокрема якщо він не погодиться з обвинувальним актом, що був складений слідчим.

З моменту набуття статусу обвинуваченого особа наділяється відповідними правами. Обвинуваченому вручається пам’ятка про його процесуальні права та обов’язки одночасно з їх повідомленням особою, яка здійснює таке повідомлення.

У силу свого статусу, обвинувачений не може бути притягнутий до кримінальної відповідальності за дачу завідомо неправдивих показань.

Як показує практика, обвинуваченим може стати фактично будь-яка людина. Досвідчений адвокат у кримінальних справах завжди може роз’яснити підзахисному суть обвинувачення.

Я захищаю за обвинуваченням передбаченим статтею 289 та іншими статтями Кримінального кодексу України.

Реалізувати своє право на захист можливо, однак для цього потрібно знати зміст, характер та обсяг обвинувачення. Адвокатське бюро “Кульчицький та Партнери” здійснює захист обвинуваченого в кримінальній справі на території України також іноземців та осіб без громадянства. Підозрюваний, обвинувачений, який є іноземцем і тримається під вартою, має право на зустріч з представником дипломатичної чи консульської установи своєї держави, яку йому зобов’язана забезпечити адміністрація місця ув’язнення. Крім того, досвідчені адвокати допоможуть зняти обвинувачення з громадян України, які перебувають за кордоном.

Права обвинуваченого.

Строки тримання обвинуваченого під вартою.

Захист обвинуваченого в кримінальній справі полягає у вчиненні адвокатом наступних дій:

 • вивчення адвокатом документів кримінального Захист обвинуваченого в кримінальній справіпровадження, які в силу вимог кримінально – процесуального законодавства пред’являлися або повинні були пред’являтися підозрюваному і обвинуваченому;
 • побачення з підзахисним, в тому числі в слідчому ізоляторі;
 • попередня розробка і робоче узгодження правової позиції;
 • вибудовування ефективної лінії захисту, обговорення плану, засобів і способів захисту, прийняття рішення з питання визнання або заперечення вини, обґрунтування можливих клопотань і доцільність їх пред’явлення, підготовка свідчень обвинуваченого та відповідей на можливі запитання слідства;
 • підготовка письмових клопотань та процесуальних документів;
 • консультування довірителя з питань захисту;
 • при необхідності, оскарження дій слідчого;
 • підготовка свідків з боку захисту;
 • витребування та отримання нових доказів;
 • підготовку висновків спеціалістів;
 • після закінчення попереднього розслідування: уважне вивчення матеріалів, складання адвокатського провадження; підготовка та подання клопотань.

Надійний адвокат у кримінальних справах у Львові

About Олександр Кульчицький

Адвокат, керуючий Адвокатського бюро Кульчицький та Партнери (м. Львів)