Захист підозрюваного – допомога адвоката у кримінальній справі у Львові

Захист підозрюваного це надання правової допомоги особі:

– якій повідомлено про підозру;
– яка затримана за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення;
– щодо якої складено повідомлення про підозру, однак його не вручено їй внаслідок невстановлення місцезнаходження особи.

Перші свідчення підозрюваного носять визначальний характер для побудови лінії захисту. Підозрюваний не несе відповідальності за дачу помилкових свідчень. Найважливішим правом підозрюваного (як і обвинуваченого) є право знати, в чому він підозрюється чи обвинувачується, а також на першу вимогу мати захисника і побачення з ним до першого допиту з дотриманням умов, що забезпечують конфіденційність спілкування, а також після першого допиту – мати такі побачення без обмеження їх кількості й тривалості.

Адвокат по кримінальних справах вправі брати участь у кримінальному судочинстві з моменту порушення відносно підозрюваного кримінальної справи, фактичного затримання або арешту за підозрою в скоєнні злочину, повідомлення про підозру у вчиненні злочину.

Права підозрюваного.

Термін затримання підозрюваного.

Захист підозрюваного – допомога адвоката у Львові. Робота адвоката по захисту підозрюваного включає:

  • Захист підозрюваного - допомога адвоката у Львовівивчення документів справи, які пред’являлися або повинні були пред’являтися підозрюваному;
  • вивчення протоколів слідчих дій, проведених за участю підозрюваного;
  • побачення з підзахисним;
  • попередню розробку та узгодження правової позиції;
  • вибудовування лінії захисту при проведенні процесуальних дій (визначення можливого кола питань, які може задати слідчий, на які з них необхідно відповідати і що конкретно відповідати, чи необхідно заявляти клопотання, подавати докази і які і т.д.);
  • складання плану адвокатського захисту;
  • вирішення питань оскарження дій та рішень слідчого, прокурора і суду;
  • підготовку адвокатом письмових клопотань та процесуальних документів у кримінальній справі;
  • консультування довірителя з питань захисту;
  • при необхідності, оскарження дій слідчого, прокурора та суду.

Підозрюваний може як самостійно запросити адвоката так і попросити про це родичів, знайомих. Підозрюваний, обвинувачений має право запросити кілька адвокатів.

Як тільки громадянина затримують за підозрою у вчиненні будь – якого злочину, йому зобов’язані роз’яснити право на захист. Будь-яка процесуальна дія за участю підозрюваного (наприклад допит), проведений без участі адвоката, у разі якщо підозрюваний заявив про бажання його запросити, буде незаконною.

З моменту участі в кримінальному судочинстві адвокат має право знайомитися з усіма процесуальними документами, які пред’являлися або повинні були пред’являтися підзахисному.

Надійний адвокат у кримінальній справі у Львові

About Олександр Кульчицький

Адвокат, керуючий Адвокатського бюро Кульчицький та Партнери (м. Львів)