Ціни на юридичні послуги, які надаються адвокатами та юристами, узгоджуються між виконавцем та замовником індивідуально. Розмір вартості юридичних послуг може залежати, або не залежати від результатів роботи адвоката. Базова вартість години роботи адвоката у Львові з надання юридичних послуг Адвокатським бюро “Кульчицький та Партнери” складає 500 грн./год.

Вартість однієї години роботи адвоката складає 500 грн.

Роки практики показали, що погодинна оплата праці адвоката позитивно сприймається клієнтами та дозволяє заощаджувати кошти отримуючи якісні юридичні послуги.

Вартість години роботи адвоката є динамічною та знижується в залежності від тривалості співпраці з нами, наступним чином:

  • до 10 год. вартість 1 год – 500грн./год.;
  • від 11 до 50 год. вартість 1 год – 400 грн./год.;
  • від 51 год – вартість 300 грн./год.

Вартість усної консультації у нас в офісі (до 30хв.) – 500 грн.

Ціни на юридичні послуги, з чого формується ціна?

Робота адвоката складається не лише з підготовки процесуальних документів, а й з вивчення нормативно-правової бази, яка стосується проблеми, спілкування зі спеціалістами, свідками, тощо. Крім того, важливим елементом діяльності юриста є пошук та вивчення судової практики з того чи іншого питання, постанов Пленуму Верховного суду та інших Вищих судів.

З вищевикладеного випливає одна проста істина – завжди потрібно шукати адвоката, який спеціалізується саме у тій сфері права, де Вам потрібна допомога.

Наприклад, адвокат по ДТП у Львові завжди володіє останньою інформацією щодо оскарження постанов ДАІ, захисту прав потерпілих у ДТП, отримання страхового відшкодування, варіантів визначення майнових збитків завданих транспортному засобу, здоров’ю тощо. Крім того, адвокату, який спеціалізується у тому чи іншому питанні потрібно набагато менше часу, щоб зорієнтуватись у шляхах вирішення проблеми.

Шукайте спеціаліста у Вашому питанні серед адвокатів, це дозволить Вам зекономити час та кошти.

Попередню вартість юридичних послуг адвокат може Вам повідомити вже після перегляду Ваших документів та короткого аналізу проблеми.  Адвокат, який має досвід ведення справ тієї чи іншої категорії може приблизно прогнозувати кількість необхідних годин для підготовки позовної заяви, клопотання чи іншого процесуального документу. На жаль, у таких випадках неможливо передбачити ті об’єктивні обставини, які у значній мірі впливають на рух справи у судовій інстанції чи у правоохоронних органах. Сюди ми можемо віднести особливість ведення справи тим чи іншим суддею, слідчим чи прокурором їх завантаженість іншими справами, роботу канцелярії, пошти і т.д. Такі фактори можна врахувати лише приблизно.